Svatba bez stresu

S blížící se svatbou se budoucím novomanželům může zvedat tlak z toho, jak všechno v jejich vysněný den proběhne. Pokud si chtějí být jisti krásnou svatbou a nechtějí ji zařizovat sami, je dobré sáhnout po službách některé ze svatebních agentur. Těch je na trhu překvapivě hodně a pomohou vám váš krásný den připravit a posléze i zkoordinovat, tak aby vše proběhlo hladce.nevěsta
Spolu se zaměstnanci ze svatební agentury domluvíte vše od prostor k obřadu, hostinu, raut, hudbu, ubytování hostů a všechny potřebné náležitosti mnohem rychleji, už kvůli tomu, že oni prostě vědí, jak na to, koho oslovit a co pohlídat. Na rozdíl od nás mají bohaté zkušenosti s plánováním a zařizováním svateb. A když už máte všechno zařízeno, můžete se jenom těšit na svůj velký den. Chcete mít jistotu, že i ten bude probíhat dobře, aniž byste se museli o všechno starat sami? Svatební koordinátor je tu právě pro vás!
Služby svatebních koordinátorů jsou čím dál oblíbenější. Plánování by bez jejich práce nedávalo smysl. Koordinátor totiž zodpovídá ta to, co bylo původně naplánováno. Zodpovídá za logistiku (kontrola dodavatelů, platby dodavatelům a podobně), moderaci svatby (program svatby pro hosty), hlídají průběh svatebního obřadu, zajišťují hladký průběh cateringu, ubytování hostů a přesuny během svatby, organizuje zábavu (především tu, která je dohodnuta dopředu) a zajišťuje spoustu dalších potřebných věcí, které vyvstanou v průběhu dne.ženich a nevěsta
Ceny svatebních koordinátorů za celý svatební den se pohybují od 15 000 do 60 000. Záleží na velikosti svatby, místě a na tom, co všechno bude zařizovat a na tom, kde se svatba koná (v Praze bude stát koordinátor až dvojnásobek toho, co na malém městě).
Pokud se rozhodnete využít pro plánování služby některé ze svatebních agentur, pak se nebojte kouknout na reference na internetu, kde je zkušeností opravdu hodně.