Technika, která vždy ochrání

Hlídat stroje, vozidla, zaměstnance, dodávky, stavby, jízdy, tankování, poruchy a kdo ví co ještě, skutečně není jednoduchá záležitost. Pokud ovšem vložíte všechnu starost do rukou odborníků, tak zjistíte, že nic nemusí být tak složité, jak to vypadá. V práci totiž může pomoci sledování strojů rmc-system.com. Poskytne celkem velmi přesně informace o tom, kdy, kde a jak pracuje celý váš vozový park a je v podstatě úplně jedno, jestli se bude jednat o osobní, nákladní, dopravní prostředek nebo jakýkoliv jiný stroj. Dokonce ani železniční doprava nemusí být ochuzena o tento systém.

O co se jedná?
Systém je určený na dálkový monitoring strojů a veškerých vozidel a to jak při práci, tak v klidu. Prakticky sbírá veškeré informace, které budete požadovat zpracovat a ty poté vyhodnocuje. Skvělá je například kontrola samotných pohonných hmot. Je to výhoda, že při sběru informací lze snadno zjistit, kolik litrů se tankovalo, kolik je spotřeba a dokonce i stav v nádrži. Díky propočtům zaznamená systém jakoukoliv odchylku a tím přirozeně vyrozumí dispečink nebo přímo majitele. Nemůže tudíž docházet například ke krádežím pohonných hmot, jak tomu dříve bývalo zvykem. Ono v podstatě se dá vyhodnotit i více možných parametrů a jedná se o takový celkový koncept ochrany a managementu či správy celého vozového parku. Poté mohou jít veškeré obavy stranou.

traktor na poli může být v pohodě pod kontrolou

Nad čím vším se dá získat kontrola?

  • Nad veškerými vozidly a stroji.
  • Řidiči, zaměstnanci, případně obsluhovači strojů.
  • Nad technickým stavem veškeré techniky.
  • Kontrola nad pohonnými hmotami.
  • Ochrana před krádeží součástek, vozidel nebo pohonných hmot.
  • Zpracovává veškerou administrativu, knihu jízd, což vede k přehlednosti a hospodárnosti.
  • Dokonce některá zařízení dokáží rozpoznat kolik je naloženo ve lžíci nakladače.
  • Pohyb a veškeré údaje lze snadno kontrolovat skrze internetový prohlížeč na elektronickém zařízení. Vstup do aplikace mají pouze pověřené osoby.