Deratizace na zavolání


Každý z nás ví, že je hmyz velice otravný a těžko se ho zbavuje. Ať už se jedná o mouchy, štěnice, šváby a ostatní nezvaní přátelé. Pokud jde však o vosy, či sršně, tak se jedná o daleko větší problém, než se zdá. Vosí hnízdo by se dalo ještě zneškodnit samo, ale pokud nevíte, zda na vosí bodnutí nejste alergičtí, tak to radši neriskujte. V případě, že se jedná o sršně, tak se nedoporučuje vlastní zásah, ani nic podobného. Pokud zjistíte, kde hnízdo je, tak ihned zavolejte deratizátora, který se v hubení těchto škůdců vyzná.

Deratizace (4)

Deratizace a desinfekce Praha 1 , je osvědčená společnost na hubení škůdců všeho druhu. Zaměstnanci jsou proškolení profesionálové, kteří vědí, co dělají a stále nabírají nové zkušenosti. Díky letům praxe si osvojili, jak škůdce zničit a také jak nejlépe nad nimi vyzrát. Mimo deratizace firma provádí také desinfekci bytů a domů po zemřelém. Také si tuto desinfekci můžete objednat na staré prostory, či na velké kanceláře.

Deratizace (3)

Na webových stránkách firmy se můžete podívat na podrobný ceník služeb a to včetně dopravného. Najdete zde také ceník za desinfekci prostorů a také telefonní číslo, na které se můžete obrátit. Firmu můžete kontaktovat také emailem. Pokud je situace kritická a už nevíte kudy kam, tak se může deratizátor dostavit již do dvou hodin. Otázkou pak ale zůstává, jak moc zamořený prostor je. Pokud totiž necháte blechy, myši, nebo jiný škůdce dostatečně dlouho rozmnožovat, může se jedna t o naprosté zamoření a deratizace může trvat mnohem déle, než se na první pohled zdá. Nikdy by se neměla situace proto podceňovat, protože se může stát, že zaplatíme mnohem větší peníze, než třeba před týdnem.

Pokud Vás tedy otravuje hmyz, nebo hlodavci, se kterými si už nevíte rady, tak zavolejte odborníky na deratizaci.