Na exteriéru záleží

Změna je v životě skutečně důležitá, a je zapotřebí ji udělat pěkně od podlahy, když už se člověk do něčeho pustí. Nechte si pomoci od odborníků, kteří svou práci umí skvěle, protože právě tak půjde proměna rychleji, prakticky bez starostí – na vás zbydou jen ty příjemné. Ať už máte dům, byt nebo zahradu, kde by bylo zapotřebí něco změnit, neváhejte se obrátit na zkušené designéry, kteří vykouzlí i z mála mnoho.

Někdo potřebuje upravit zahradu u novostavby, někdo zase terasu u zrekonstruovaného domu a obávat se nemusí ani ti, kteří bydlí ve městě, protože naši specialisté jsou schopni navrhnout i proměnu balkónu nebo třeba střešní terasy, které se mohou stát oázou vašeho domova.

Krásná moderní terasa

Upravovat venkovní posezení nebo třeba zimní zahradu je doslova ráj pro duši, protože si lze všechno naplánovat, promyslet a zasnít se, co by vám asi tak udělalo největší radost. Skvělé je to nadšení, kdy si člověk vymýšlí, zdali bude mít dřevěnou terasovou podlahu na zámky, nebo zdali budou lepší prkna, jestli čistě dřevěný nábytek, nebo třeba ratan a jestli volit vířivku do zimní zahrady nebo raději otevřené moderní ohniště s příjemným posezením. Ať už se jedná o úpravu zahrady, terasy nebo jiného venkovního prostoru, často nesmí chybět ani místečko pro gril, protože léto bez grilování, jako by ani nebylo.

Věnujeme se i návrhům bazénů, které mohou být různé osvícené, a vůbec veškeré návrhy exteriérů https://bydesign.cz/cat/exteriery obohacujeme o dekorativní světla, protože vypadají perfektně a skvěle doladí příjemnou relaxační atmosféru.

Pokud by měl být návrh pro rodinu s dětmi, není problém zakomponovat do prostoru trampolínu, pískoviště nebo rovnou celé hřiště, kde si děti vyhrají a zároveň si rodiče odpočinou.

Návrh nové zahrady

Mimo jiné se zabýváme též návrhem fasád, takže pokud pro svůj dům ještě nemáte přesnou představu, budeme rádi nápomocni. Samozřejmě se nemusí jednat pouze o návrh barev či materiálu, ale lze kombinovat běžnou fasádu se zdobnými prvky, jako jsou například kamenné obklady či cihlové prvky, které navrhneme tak, aby k sobě perfektně ladily se stylem domu, tak i se střechou a okolím.