Naučte se nestárnoucí triky Audrey Hepburn!

Audrey si velice zakládala na své čisté a dokonalé pleti. Používala péči Estée Lauder. Zamilovala si například jejich Advanced Night Repair sérum a používala i jejich Re-Nutriv krém. Oba produkty jsou stále v prodeji a slibují boj s vráskami, projasnění, výživu a hydrataci. Audrey se svěřila, že má velice suchou pleť. Stejný typ pleti měla také Marilyn Monroe, která milovala klasický modrý krém značky Nivea. Audrey často používala oleje na výživu pokožky obličeje i těla.
Audrey Hepburn
Byla velkou zastánkyní napařování obličeje. Kráska si páru dopřávala dvakrát týdně. Pokud chcete také zkusit vyhnat z těla toxiny a uvolnit póry, nalijte horkou vodu do mísy, připravte si ručník a inhalujte. Pára navíc uvolní dutiny a pleti dodá lesk.
Dalším z hereččiných triků byl jogurt. Nechávala ho na pleti po dobu třiceti minut, než aplikovala make-up. Používala rtěnku značky Revlon v odstínu 415 Pink In The Afternoon. Jejím tajným trikem bylo lehce rty zvětšit konturkou. Vrchní ret prodlužovala tak, aby vypadal výrazně větší než spodní. Ráda používala matné rtěnky, protože byla toho názoru, že jí dodávají na eleganci. Audrey podle svých slov aplikovala ráda rtěnku, líčila si oči a obočí, ale make-up často vynechávala.
Audrey Hepburn s mužem
Trik k dokonalým řasám byla obyčejná sponka do vlasů, kterou od sebe jednotlivé řasy trpělivě oddělovala tak, aby nevypadaly slepeně. Nikdy na sebe nevěšela tuny šperků. Její styl byl elegantní a minimalistický. Ráda sázela na černé outfity nebo pruhovaná trička. Používala parfém značky Givenchy, který voněl po jasmínu, pomerančích a květinách.
Pila spoustu vody, k snídani si dopřávala ovoce, k obědu polévku a salát. Málokdy odolala těstovinám. Pokud zrovna držela svou detoxikační dietu, strávila dny jen na jogurtu a jablkách. Občas si však ale neodpustila drobný hřích ve formě vanilkové zmrzliny nebo oblíbené čokolády.