Složitá technika

Technika pro mě vždycky byla taková španělská vesnice. Nikdy jsem nedokázala pochopit, jak někdo může pochopit techniku ihned napoprvé. Já jsem byla spíše takový pravý opak. Absolutně jsem nerozuměla ani technickým postupům. Taky si pamatuji, když mi třeba přišel domů stůl, které jsem měla sama s tou montovat. Vážně jsem nechápala tu logiku podstaty, jak jsem měla ten stůl smontovat. A když se přiznám, že u toho byl opravdu jednoduchý manuál, návod, jak postupovat. A když jsem se na to podívala poprvé, tak musím uznat, že to bylo opravdu jednoduché. Na první pohled by to jsem zvládl i desetileté dítě.

Někdy jde technika mimo mě.

Jenomže když jsem se do toho dala, tak se mi to pletlo páté přes deváté. Takže jsem si řekla, že to raději nechám, protože jsem velký cholerik, takže jsem se u toho vztekala a nadávala jsem. A právě od té doby nechápu, jak někdo může rozumět dokonale technice a dalším podobném technickým věcem. Když jsme ale u té techniky, tak jsem za techniku ale zase ráda. Nevím, co bych si počala, kdyby neexistovala televize nebo pračka anebo mobilní telefon. Já jsem zvyklá na mobilní telefon už jenom kvůli tomu, že pracuji s klienty, kterým opravdu třeba každý den musím zavolat, takže je logické, že budu potřebovat k tomu mobilní telefon.

S technikou pracuji denně.

A bez mobilního telefonu, této skvělé techniky, bych byla opravdu v čudu. A nedokážu si představit, kdybych měla všechny klienty oslovovat tak, že bych jim třeba posílala faxy anebo psala emaily anebo dopisy. Opravdu není nad to si zavolat, protože takhle se dozvíte odpověď hned než třeba čekat na email, který si dotyčný ani nemusí přečíst anebo může spadnout bohužel do spamu. Takže hurá mobilu a dnešní technice. A co máte nejraději vy, co se týče techniky? Je toho opravdu hodně, ale záleží jenom na vás, jak vy si s tím poradíte. Takže technika není pro každého.