V létě přijde sprcha vhod

Pokud má člověk zahradu nebo alespoň nějaký kousek toho pozemku u domu či chaty, nebylo by od věci zamyslet se nad tím, nehodila-li by se mu tam mimo jiné i solární sprcha. Nad čímž se samozřejmě nemusí zamýšlet ten, kdo už ji má, ale ten, jemuž tam tato doposud schází.
Proč si tam takovou sprchu pořizovat? Pokud pamatujete horka, jež tu panovala ještě i před nemnoha dny, jistě znáte odpověď. Člověk si ji tam postaví na nějaký ten zpevněný kousek země na slunci, připojí ji ke vhodnému zdroji vody a pak už si může užívat. Taková solární sprcha přenosná chlorito.cz mu totiž prokáže nejednou více než užitečnou službu.kapky na červeni.jpg

  • Člověk se pod ní může osvěžit, kdykoliv je už okolní teplota nad jeho síly.
  • Lze se pod ní omýt po dejme tomu zahradnických pracích, kdy by si člověk jen nerad nanosil špínu až do koupelny.
  • Lze se pod ní omýt před vstupem do bazénu a tím eliminovat znečištění vody v něm.
  • A pak pod ní ze sebe člověk pro změnu spláchne chlórovanou bazénovou vodu, jež může i dost nepříjemně vysušovat pokožku.

kapky na zábradlí.jpg
Takže mi jistě dáte za pravdu, že se takováto sprcha na vlastním pozemku vyplatí. Může být věru prospěšná. A také příjemná, protože v ní člověku ohřejí vodu sluneční paprsky, jež hřejí jak známo zadarmo a současně jsou i ekologické.
A postavit si tam takovou solární sprchu není žádný problém. V koupené sadě je totiž vše, co k této náleží, a montáž není vůbec složitá. Stejně jako demontáž ve chvíli, kdy nám dává léto vale a ji je tak třeba někam uložit, aby přečkala chladnější období a byla po ruce na další sezónu. A nalezení ideálního místa pro ni také není logicky žádný problém, stejně jako její případné přemísťování po pozemku sem a tam, kde je jí zrovna zapotřebí.
A pokud ji člověk má, nejednou se na chatě obejde i bez koupelny. Kterou přece nebude stavět jenom proto, aby se tam v létě občas o víkendu ošplouchnul.