Hořčicové šaty, ve kterých budete středem pozornosti

Jste veselá žena s velkým charisma, která se nebojí být středem pozornosti, nebo si jí alespoň přejete být? Máte elán a chuť do života? Zároveň hledáte nové kousky do šatníku, které podtrhnou a zvýrazní vaši osobnost? Tak to jste na správném místě. Právě pro vás máme velký výběr hořčicových šatů.

Hořčicová barva sama o sobě značí nespoutanost, hravost a velkou pozitivní životní energii. Jestliže si tuto barvu oblečete, budou se na vás takto dívat i lidé ve vašem okolí. Dočkáte se opětovaných úsměvů a vlídných slov, které vám rozhodně zpříjemní den.

Protože momentálně máme období podzimu, mezi jasné favority patří svetrové šaty na denní nošení. Rozzáří nejen vás, ale i místo kam vejdete a okolí se na vás nebude moct vynadívat. Můžete si v nich vyrazit jak do kanceláře, na pracovní schůzku, pro děti do školky, ale i na romantickou noční procházku. Vypadají elegantně a zároveň splňují funkci – zahřát jejich majitelku.

Hořčicové svetrové šaty

Pokud máte raději sportovnější módu, rozhodně doporučujeme nepřehlédnout trikové, či mikinové šaty, ve kterých můžete vyběhnout na nákup, zajít na oběd či odpolední kávu s kamarádkou, nebo vyvenčit svého roztomilého psíka. Oblékněte k nim vaše oblíbené tenisky a hurá do víru velkoměsta.

Ženám, co nosí spíše společenštější módní styl, máme také co nabídnout. Krásné hořčicové šaty s volánky. Hodí se nejenom na večerní skleničku s jednou z vašich nejlepších kamarádek, ale i na romantickou večeři s partnerem. Pokud jste odvážnější typ a troufnete si na to, můžete v nich vyrazit i na pracovní schůzku, která jistě dopadne úspěšně.

Hořčicové šaty s volánky

Jestliže se snažíte svůj outfit vyladit doplňky, dejte pozor ať hořčicovou barvu moc nepřebijete. Celkově je tato barva sama o sobě již dost výrazná a hodí se k ní něco více jednoduššího. Tuto barvu doporučujeme kombinovat s bílou, černou, tmavě modrou, tmavě zelenou, nebo bordó.