Stahování videí

Jistě jste již někdy stahovali film, či koncert, nebo jen hudební klip. A použili jste již v perexu jmenovaný software třetí strany, který jste si odněkud stáhli a instalovali do svého stolního počítače nebo notebooku. Pokud vám funguje, je všechno v pořádku a není třeba se tématem nějak zabývat. Ale přece jen zvažte, zda máte tento cizí program plně pod kontrolou. Nedělá vám váš stroj nějaké podivnosti či schválnosti? Pokud ano, je možné, že jste si s downloaderem stáhli a nějaký vir. Pro jistotu si PC zkontrolujte a pozor na to, aby to byl jen vir obyčejný, a ne nějaký špehovací program, pomocí kterého vám mohou hackeři docela slušně vybílit váš účet v bance, či vaše peníze použít naprosto jinak. Prázdné konto pak již bude jen pozdním varováním.

stahování

Pokud objevíte cokoli podezřelého, raději onen downloader řádně nějakým programem odinstalujte a pojďte se spolu s námi ostatními podívat, jak to jde krásně i bez něj. My totiž budeme stahovat takzvaně online, bez použití jakéhokoli softwaru nainstalovaného v našem stroji. Což má spoustu výhod, které si zde však nebudeme jmenovat pro nedostatek místa.

Downloader video je v tomto článku jen takovým pomocníkem. Protože je modrý je to jednoznačně jen odkaz na web, odkud budeme stahovat. Přesněji řečeno, pomocí kterého budeme stahovat, protože na webu samotném žádná videa nejsou. Je to jen takový online downloader. A je skutečně dobrý. Ostatně podrobné instrukce, jak postupovat jsou i zde. Nuže, řádně si je přečtěte a v klidu postupujte podle nich. Já je jen stručně proberu.

poslech hudby

Nuže je nutno si zkopírovat adresu videjka které chcete mít u sebe doma v počítači a kliknout na odkaz zde, pokud jste to již neudělali. To vás pošle na web, kde kliknete na barevný obdélník, kde je název zdroje odkud video chcete. Tím otevřete samostatný list a dáte tam zkopírovanou adresu. Tím je vše hotovo a video bude za chvíli ve vašem počítači.