Typy internetových pisatelů

Na internetu se dnes a denně setkáme s lidmi, kteří nám v diskuzi pod článkem nebo ve fórech budou chtít vnutit jejich názor. Mohou se snažit různými způsoby, budou nás přesvědčovat o jejich pravdě a nebudou se bát vulgárních výrazů. Jaké typy lidí máme a mezi které patříte Vy?
druhy mužů
· Diplomat: Tito lidé se snaží ve fórech zachovávat mír a klid. Jakmile se objeví zárodek konfliktu, okamžitě zasáhnou a celou situaci a ostatní uživatele se snaží uklidnit. Nemají rádi, když se někdo do někoho naváží a znehodnocuje cizí názory.
· Lurk: Z anglického slova číhat, neboli lurk. Jsou to lidé, kteří potichu čtou všechny příspěvky, k ničemu se nevyjadřují a ani nic nekomentují. Někdy ani nemáme tušení, že takový člověk naše příspěvky čte.
· Sarkastičtí klauni: Uživatelé, jejichž cílem je za jakékoliv situace dotyčné zesměšnit, urážet a utahovat si z jejich názorů. Velmi rádi používají vtipy a lijí olej do ohně. Jejich humor může být velmi osobní a jednotlivých členů se jejich urážky mohou vážně dotknout.
· Přátelé: Tito členi se snaží všechny nováčky ve fórech mile přivítat a zasvětit je do jejich světa. Odpovídají slušně na všechny otázky nebo názory. Velmi rádi vytváří přátelské prostředí, které bude na nováčky působit mírumilovně. Zároveň brání nejnovější členy před útoky Sarkastických klaunů.
· Bojovníci: Velmi vážně berou odpovědi na témata ohledně lidských práv či politiky. Nesnáší, když někdo bere na lehkou váhu otázky, které se týkají aktuální situace v politice nebo válek. Vždy si stojí za svým, dokážou moralizovat a nemají s ničím a nikým slitování.
výčet sociálních médií
· Géniové: Název už sám napovídá, že se bude jednat o chytrolíny, kterými každé fórum překypuje. Vědí všechno sami nejlépe a nepotřebují od nikoho radit. Jejich názory jsou sto procentně pravdivé a vědecky podložené.
· Ranní ptáčata: Jsou nejaktivnější ráno, přicházejí nejdříve se žhavými novinkami ze světa. Většinou se neúčastní večerních debat, jelikož už dávno spí.

Našli jste se v nějakém z nich?