Americká hypotéka

Trápí vás finance? Potřebujete narychlo získat větší obnos peněz? Víte, že jste měli v minulosti nějaký prohřešek, takže zřejmě budete zapsáni v registrech dlužníků? Ať už kvůli opožděné splátce nebo třeba kvůli jedné jediné nezaplacené složence? V těchto případech můžete naštěstí mimo bankovního sektoru vyzkoušet také ten nebankovní, který v dnešní době velice schopně konkuruje bankám a nabízí výhodné podmínky, velice často podobné těm, které byste mohli získat v běžné bance.

  • V každé bance je důležité, abyste byli bonitní klient, jinak půjčku ani úvěr nezískáte. To znamená, že nesmíte mít záznam v registru dlužníků (Jak jsme si již řekli, stačí jedna opožděná splátka a vaše jméno se tam bohužel objeví.) Nesmíte mít moc vysoký věk, musíte mít stabilní a dlouhodobé zaměstnání s prokazatelnými příjmy.
  • Banky také rozdělují, zda se jedná o bezúčelnou nebo účelnou půjčku. Ve většině případů se jedná o účelnou, například když žádáte peníze na rekonstrukci bytu na vybavení domácnosti, koupi domu, nebo potřebujete vyplatit někoho z dědictví. V každém takovém případě se jedná o účelnou půjčku.

sečtené splátky

V čem tkví výhody nebankovního sektoru?

Nebankovní sektor se nemusí řídit takovými pravidly jako banky, proto může mít daleko benevolentnější, tedy mírnější přístup. Dokážeme vám zajistit hypotéku bez ohledu na věk, nebo bez ohledu na váš příjem. Nezkoumáme ani registry, protože záznamy běžně tolerujeme. Americká hypotéka vám pomůže získat finance na cokoliv, co potřebujete.

Ke všem máme stejně otevřený přístup. Jedná se o úvěr bez složitého papírování a náročného vyřizování.

stříbrný domek

A co získáte?

  1. Až 70% z odhadní ceny nemovitosti – stejné jako v bance, protože v dnešní době není povoleno od ČNB, aby se dávalo více procent. Toto je stanovený limit.
  2. Doba splácení od jednoho roku až na 30 let. Velmi výhodné pro každého, kdo si chce třeba snížit splátky tím, že si natáhne dobu splácení.
  3. Žádné poplatky předem. Neplatíte ani nic za odhad, ten si provedeme sami, nic za zpracování ani za vyřízení. Návrh vaší situace a zpracované řešení je zdarma, takže na začátku nic neplatíte za to, že se nám ozvete a my vám předběžně zpracujeme návrh řešení.