Fiat Ducato

Fiat Ducato zvládne předvést téměř cokoliv, a proto je to ideální dodávka třeba pro rozsáhlé stavební práce. Se svou velikostí nákladového prostoru se neztratí.

Fiat Ducato

Představeni

Tato nová verze dostala nové motory, jež jsou poměrně razantně přepracovány, a proto se můžete těšit ba slušnou spolehlivost a nízkém servisní náklady. Vůbec nejvýkonnější verze má 130 kW, co už je na dodávku slušné, abyste nebyli při plném nákladu brzdou celého provozu. O to se postará i turbo, jenž nyní dosahujeme vyššího tlaku, což zajistí, že motor hezky táhne a plynových pedál hezky reaguje na sešlápnutí.

Fiat Ducato

Samozřejmě bohatě stačí i motor s menším výkonem, protože se zde také hraje na spotřebu. Například u verze 2.3 není problém jezdit za 7 litrů, což je vzhledem k užitkové hodnotě slušné. V interiéru si můžete všimnout tří sedadel, což je u řemeslníků jedině výhodu. Sedačky jsou pohodlné a řidič nádherně vidí do okolí. Nebudeme si nic nalhávat, protože se jedná o větší vozidlo, a proto jsou tu parkovací senzory, které Vám pomůžou i při zapeklitém couvání. Většina ovládacích prvků má typicky chod pro dodávku, ovšem vydrží toho spoustu.

Jízda bez problémů

Nejdůležitější osobou ve vozidle je samozřejmě řidič, na kterého čeká pohodlné sezení, jenž se na dlouhou dobu za volantem rozhodně hodí. Bohužel zde máme i jedno malé minus, což jsou některé vrzající plasty, což není nic ideálního. Jestliže máte rádi, že vůz má spoustu odkládacích prostorů, do kterých si odložíte všechno možné, tak tento Fiat je pro Vás naprosto ideální. Na přístrojové desce se musí pochválit její prvky, protože vše lze přehledně vidět, což nezkazí ani ostré sluníčko.

Nové Ducato

A nyní se můžeme přesunout na hlavní přednost této dodávky, což je spousta prostoru. Aby věci v takovém prostoru volně nelítaly, tak je uvnitř 12 úchytů, za které se dá vše upevnit. I obrovské předměty dáte dovnitř s naprostou lehkostí, což je zajištěno dokonale otevíracími zadními dveřmi a dobře vyřešenou nakládací hranou. Fiat Ducato Maxi Maxidodavky si můžete za velice vývodnou cenu půjčit, takže přeprava rozměrného nákladu bude naprosto snadná.