Materiál, který zahřeje i potěší

Pokud chcete mít příjemnou podšívku do bund či mikin zvolte fleece. Fleece materiál Promotextile je velice oblíbenou látkou pro všemožné využití. Využívá se na různé podšívky anebo oblečení, které se dělá převážně z něj. Taková fleecová deka je naší klasikou pro teplé zahřátí třeba u filmu nebo v mrazivých ránech.

Fleece - deka

Velkou výhodou materiálu je jeho skvělá izolační vlastnost. Nejen, že je velmi příjemná na kůži, ale také opravdu zahřeje.

Bohužel obrovská nevýhodu vidíme ve žmolkování. Musíme dbát na pravidla údržby, abychom předešli dřívějšímu odchodu dané věci.

Fleece materiál se ale nepoužívá jen pro lidskou potřebu. Naši domácí mazlíčci si tuto látku také velmi oblíbili. Šije se z něj například hamak pro hlodavce, protiskluzové a hřejivé pelíšky nebo jen odpočinková zóna na skákací dřívko v mezipatře jejich domova. Ochraňuje tlapky našich miláčků proti otlačení a je to vyhledávaným místem k jejich odpočinku. I ti nejmenší z naší rodiny si zaslouží svůj luxusní domov a komfort. Nemluvě o dalších čtyřnohých kamarádech v podobě nejlepšího přítele člověka a také velice dalších chundelatých i holých přátel.

Pelíšek pro pejska

Ten nejúžasnější materiál, který nestojí polovinu výplaty je možné sehnat prakticky kdekoliv. Pokud jste domácí švadlenky, které rádi vytvářejí své vlastní originální věci pro svoji rodinu, určitě tento materiál znáte velice dobře. Spojení fleecu s jinou pevnější látkou je nejčastěji využíván právě pro bundy nebo mikiny, jak jsme již zmínili výše v tomto článku. Pelíšky a mnoho dalšího pro naše mazlíčky spojením pouze tímto nebo spojení vícero různých látek je také dobrou volbou pro konečný produkt. Materiál je vyráběn ve všech možných barvách, takže se nemůže stát, abychom nikdo nenašel pro pravé. Jaká barva nebo spojení je zrovna tou nejlepší volbou? Každý máme trošku jiné ambice, proto můžeme experimentovat. Vyzkoušejte si sami a uvidíte tu radost ať už v lidských nebo zvířecích očích.