Vyberte si správnou tašku na badminton

V jedné ruce raketa a míčky a v druhé ruce pití a nějaké energy tyčinka. Ale vše je tak neohrabané a padá to. Co tak si pořídit vkusnou tašku?

Badminton jsme hrávali jako malé děti a v posledních letech se velmi tento sport rozšířil a je mnoho párů nebo kamarádů, kteří chodí o volných chvílích protáhnout své těla u badmintonu. K badmintonu kromě mnoha sportovního úsilí je potřeba mít i správné vybavení.

badminton

Musíme zde počítat s kvalitním oblečením, které nám při sportovním výkonu bude odvádět pot, kvalitní boty, které tlumí nárazy, ale také samozřejmě kvalitní raketa na badminton a míčky. Nesmíme zapomenout i na ručník a pitný režim. Zjišťujeme, že toho není zrovna málo a představa, jak to sebou taháte Vás určitě může vyděsit. Proto je dobré zainvestovat a koupit si k tomu ještě taška na badminton. Je to velmi praktická věc. Topky mezi badminton taškami mají dokonce termoregulaci a díky ní máte v tašce stále stejnou teplotu. To se Vám může hodit jak v zimě, tak i v létě.

badminton

Podle čeho vybírat badminton tašku

Ano, i výběr badminton tašky může být někdy věda. A některý muž si u toho připadá jak ženská, která vybírá drahou kabelku. Velmi důležitý parametr při výběru je velikost, a to hlavně ohledně šířky tašky a počtu kapes. Dále je třeba si uvědomit kolik raket budete v tašce nosit. U mnoha tašek to poznáte podle označení x3, x6, x9 ….x15. A dle toho cílit na správný produkt. Je jasné, že pokud budete nosit například dvě rakety je úplně zbytečné si kupovat badminton tašku s označením x15. Jedině, že byste to nosili i sousedovi. Dalším důležitým parametrem je, jak chcete danou tašku nosit. Někdo dává větší přednost nosit tašku na rameno, jiný zase vidí větší pohodlnost v podobě batohu na záda. Pokud si nevíte rady, jakou zvolit je nejlepší zajít do prodejny se sportovními potřebami a zde si tašku prohlédnout i vyzkoušet. Vyškolení prodejci Vám určitě rádi odpoví i případné dotazy. Pokud máte jasně danou představu tašky můžete nákup provést doma na internetu.