Krásný, elegantní, vzdušný i prostorný mobilní dům

Jak by se mobilní dům dal popsat pár slovy? Jako hezký a vkusný? Nebo naopak jako velice levný s nízkými měsíčními náklady? Ano, obojí by bylo samozřejmě správně, ale každý k tomu musí přihlédnout svým „okem“. V dnešní době jsou však tyto objekty stavěny velice elegantně a tak vypadají líbivě jak zvenku, tak útulně a moderně uvnitř.

Příkladem je i typ Lavaro House Diana Mirror https://www.lavarohouse.cz/mobilheimy/-1045/.

domov stůl obývací pokoj

Objekt je celoroční, což si klienti v poslední době velice žádají. Chtějí v těchto domech totiž bydlet natrvalo jako v klasických zděných a navíc se zbytečně nechtějí zatěžovat starostmi s výstavbou domu nebo s vybavením či s něčím podobným a tak si koupí domeček už hotový, který jim jenom přivezou na parcelu a mohou bydlet. V něčem to rozhodně má své kouzlo.

Rozloha 48 metrů čtverečních se vám může zdát menší, ale uvnitř se alespoň cítíme příjemně a útulně. Nebudeme kolem sebe shromažďovat tisíc přebytečných věcí a proto i ušetříme. Pořídíme si pár základních ale opravdu vkusných doplňků a máme „vyhráno“.

kočka leží na peřině

Do dvou pokojů se velice ladně a snadno vejde obývací pokoj s krásným a velice moderním kuchyňským koutem a samozřejmě také ložnice. Dále zde najdete koupelnu se sprchovým koutem, wc, umyvadlo, bojler, pračka. Vybavení začleňuje kompletně vše včetně skříně, postele, pohovky. Topení je řešeno elektricky.

Kombinace bílé barvy a dřeva vypadá naprosto skvostně. Týká se veškerého vnitřního vybavení, kuchyně i obývacího pokoje. Všechno společně dohromady nádherně ladí a dotváří tak krásný design celého objektu. Jakmile poprvé vstoupíte, tak si takový dům oblíbíte a to ani nevíte, že je velice levný a celkové pořizovací náklady jsou opravdu nízké.

Každý objekt je řádně zateplený, v tomto případě se jedná o 130 mm silné vrstvy izolační pěny. Venkovní strana je obložena šedivou fasádou.